Підписано спільну заяву “Про нагальну необхідність модернізації протиповітряної оборони України”

Підписано спільну заяву “Про нагальну необхідність модернізації протиповітряної оборони України”

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив, що сьогодні, 21 березня 2022 року друзями України — парламентарями Чехії, Естонії, Польщі, Франції, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Нідерландів, Швеції, Великобританії, США було підписано спільну заяву “Про нагальну необхідність модернізації протиповітряної оборони України”.

«У тексті заяви йдеться, що всі ці країни з нами та стоятимуть за нас. Представники різних країн світу вимагають рішучих дій щодо встановлення миру в Україні», – зазначив Руслан Стефанчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, мова йде про те, щоб:

  1.        Підтримувати військову та цивільну оборону України — забезпечити захист повітряного простору та припинити пересування ворожої техніки на території України. Це можна зробити за допомогою постачання протитанкової та протиповітряної зброї.
  2.        Надати гуманітарну допомогу — забезпечити доставлення продуктів і ліків в українські міста, які обстрілюють і бомбардують; врятувати поранених і біженців.
  3.        Захистити українські ядерні об’єкти, які становлять загрозу для всіх сусідніх держав. Важливо, щоб Росія визнала свою відповідальність за дотримання Женевських конвенцій.

Голова Парламенту подякував парламентам Чехії, Естонії, Польщі, Франції, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Нідерландів, Швеції, Великобританії, США за підтримку України у цей непростий час.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *