Підвищення базової заробітної плати медичних працівників – проєкт постанови Кабміну

Підвищення базової заробітної плати медичних працівників – проєкт постанови Кабміну

Міністерство охорони здоров’я опублікувало розроблений проєкт постанови Кабінету Міністрів України, яка підвищить базові заробітні плати медичних працівників установ, закладів, організацій галузей бюджетної сфери та підприємств які фінансуються або дотуються з бюджету Кабінет Міністрів України, для громадського обговорення.

Підвищення заробітної плати медичних працівників планується на 2022 рік. Документом мають встановити надбавку за престижність праці медичним працівникам установ, закладів, організацій та підприємств у розмірі:

  • лікарям та професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я до 500 відсотків;
  • фахівцям з базовою вищою медичною освітою та неповною вищою медичною освітою до 300 відсотків.

Конкретний розмір надбавки за престижність праці медичного працівника у 2022 році пропонується визначати керівнику відповідної установи, закладу, організації та підприємства.

Завдяки таким змінам лікарі та професіонали з вищою немедичною освітою отримуватимуть базову заробітну плату не менше 20 000 гривень, фахівці з базовою вищою медичною освітою та неповною вищою медичною освітою – на рівні не менше 13 500 гривень.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.