Плануємо запропонувати для всіх країн єдину модель законодавчого механізму позбавлення права власності росії: Руслан Стефанчук

Планується запропонувати для всіх країн єдину універсальну модель законодавчого механізму позбавлення права власності росії. Про це Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук зазначив в ефірі національного телемарафону «UA разом», повідомила прес-служба Апарату ВР.

Він зауважив, що деякі країни вже прийняли відповідні законодавчі акти і запропонували такий механізм, але  для того, щоб притягнути росію до повної відповідальності та примусити її виплатити відповідні репарації, має бути напрацьований єдиний підхід для усіх країн.

«Ми плануємо запропонувати єдину універсальну модель, яка, по-перше, зніме питання імунітету рф як держави, оскільки вона є державою-терористом і  не повинна підлягати під міжнародний державний імунітет. І друге – забезпечити чіткий і прозорий механізм позбавлення власності», – розповів Голова українського Парламенту.

За його словами, фінальна формула такого підходу має виходити з того, що потрібна законодавча підстава позбавлення права власності рф, як держави, попри її імунітет, та кожного росіянина, як представника держави-терориста.

Також Руслан Стефанчук додав, що Парламент минулого тижня ухвалив закон, спрямований на виведення окремих російських банків з банківського поля України шляхом націоналізації.

«Так буде і по інших бізнесах. Зокрема, РНБО прийняла велику кількість рішень, які також будуть імплементовані на одному з найближчих засідань Парламенту з тим, щоб отримати законодавче підґрунтя для націоналізації російських активів», – зазначив він.

Перевір, чи у компанії є зв’язки з рф і рб. ContrAgent у LIGA360 покаже всю інформацію про потенційних бізнес-партнерів. Знай, з ким маєш справу.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *