Планується перенести набуття чинності Закону про Держбюро розслідувань

Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує прийняти в цілому законопроект № 4099 про внесення зміни в пункт 1 розділу VI Завершальні і перехідні положення Закону про Державне бюро розслідувань.

Законопроектом пропонується перенести термін набуття чинності Закону про ГБР з 1 березня 2016 року на 1 вересня 2016 року.

У Законі про ГБР (прийнятий 12 листопада 2015 року) говориться, що він набуває чинності з дня освіти Кабміном відповідного центрального органу виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції (ГБР), але не пізніше за 1 березня 2016 року.

Але на сьогодні почато тільки процедуру формування кадрового складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заняття посади директора Держбюро розслідувань.

Члени Комітету, враховуючи певну тривалість конкурсної процедури обрання директора ГБР, його заступників, директорів територіальних органів і керівників підрозділів центрального апарату, а також належного рішення комплексу правових, структурно-организационных, процедурних, кадрових і фінансових питань створення ГБР, підтримали запропоноване законопроектом відстрочення.

Джерело: ВР

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *