Планується розширити коло чиновників, зобов’язаних заповнювати декларацію про доходи

Планується розширити коло чиновників, зобов’язаних заповнювати декларацію про доходи

Зобов’язання щодо обов’язкового заповнення та подання декларації про доходи, може бути поширене на нові категорії державних службовців.

12 жовтня 2021 року народні депутати – члени Комітету Верховної Ради України розглянули два альтернативних законопроекти № 5881 та 5881-1.

Мова йде про проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо поширення дії законодавства у сфері запобігання корупції на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, членів Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб» від 2.09.2021 року № 5881 та альтернативний проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо поширення дії закону на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб» від 21.09.2021 року № 5881 – 1.

Проект Закону пропонує включити в перелік осіб, які мають подавати декларації і на яких, відповідно, має поширюватись ряд антикорупційних обмежень, посадових осіб Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також членів правління і членів наглядових рад цих фондів.

Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна зазначила, що не наполягатиме на розгляді основного законопроєкту № 5881. Альтернативний законопроєкт врахував всі зауваження Міністерства юстиції і Національного агентства з питань запобігання корупції .

Члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт №5881-1 за основу і в цілому, а законопроєкт №5881 відхилити.

 

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *