Попів виступає за заборону приватизації комунальних кінотеатрів

Голова КМДА Олександр Попов заявив, що в столиці підтримуватимуть і розвиватимуть мережу комунальних кінотеатрів і одним з перших кроків влади стане підготовка проекту рішення Київради про введення мораторію на приватизацію комунальних кінотеатрів.

«Підтримка мережі комунальних кінотеатрів являється сьогодні для нас дуже важливим питанням. Адже, як показують соціологічні опитування, кияни хочуть відвідувати кінотеатри і ми, як столична влада, повинні створити для них комфортні умови. Дуже важливо визначити перспективи розвитку кінотеатрівадже ми розуміємо — їм важко розвиватися без муніципальної підтримки в таких складних економічних умовах. Одним з головних кроків, які ми плануємо зробити, — подати на розгляд Київради проект рішення про введення мораторію на приватизацію комунальних кінотеатрів»— відмітив А. Попів під час засідання Громадської гуманітарної ради м. Києва.

Він додав, що найближчим часом також планується створити робочий гурт, який досліджує ситуацію в кожному кінотеатрі окремо і подасть індивідуальні пропозиції по розвитку цих установ. Планується розглянути також і варіанти відновлення роботи непрацюючих кінотеатрів.

Зараз в столиці знаходяться 47 кінотеатрівз них в комунальній власності — 21 (4 кінотеатри не працюють).

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *