Порядок регулювання правочинів і реалізації прав громадян на тимчасово окупованій території України: роз’яснення Мін’юсту

Визначений Законом «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» порядок регулювання правочинів і реалізації прав зазначених суб’єктів поширюється з урахуванням необхідних змін (mutatis mutandis) на тимчасово окуповані території України у Донецькій та Луганській областях.

Міністерство юстиції роз’яснило, що це не стосується:

  порядку в’їзду осіб на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях та виїзду з них, що встановлюється відповідно до цього Закону;

   порядку територіальної підсудності справ, підсудних розташованим на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях судам, що встановлюється відповідно до Закону «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» (частини третя, четверта, шоста – восьма статті 2 Закону).

  База законодавства й судової практики в LIGA360:Юрист – це 1,8 млн матеріалів. Новий інструмент “Графічні зв’язки документів” представить результати пошуку в схематичній формі. Змінюй діаграми відповідно до власних потреб, за типами, видавниками, категоріями тощо. Спробуй LIGA360:Юрист, щоб миттєво аналізувати законодавство й виявляти найважливіше.

  Джерело

  Поделиться

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.