Порошенко доручив знайти кошти на капремонт траси Н-11

Президент України відповів на електронну петицію № 22/018957-еп “Виділення засобів на капітальний ремонт автодороги Н-11“подану нардепом від БПП Андрієм Вадатурским.

У петиції Президента просять знайти можливість фінансування термінового проведення капітального ремонту автодороги Дніпропетровськ-Миколаїв (Н-11), а саме – ділянки дороги Казанка-Новый Буг-Баштанка-Миколи.

Петро Порошенко у своїй відповіді повідомив, що Держбюджетом-2016 передбачені кошти на утримання автомобільних доріг. Згідно з розпорядженням Кабміну про розподіл цих засобів, на фінансування ремонтних робіт на автомобільній дорозі Н-11 буде спрямовано 431 млн грн., що дозволить відремонтувати 80 км вказаної автомобільної дороги, у тому числі 10 км в межах Миколаївської області.

В той же час, кошти будуть виділені тільки на проведення поточного ремонтущо не дозволить забезпечити здійснення капітального ремонту і приведення стану вказаної автомобільної дороги у відповідність з нормативними вимогами.

Тому Президент направив звернення в Кабінет Міністрів і голові Миколаївською ОГА з пропозицією забезпечити усебічний розгляд цієї петиції з урахуванням реформи системи управління автомобільними дорогами загального користування і бюджетної децентралізації, знайти можливість фінансування капітального ремонту автомобільної дороги Н-11, у тому числі за рахунок притягнених засобів і засобів міжнародних фінансових організацій, і прийняти необхідні рішення.

Відмітимо, що жителі відповідних населених пунктів не раз блокували трасу Н-11, вимагаючи її термінового ремонту. На ремонт усієї траси потрібно 1,8 млрд грн.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *