Посольство США дозволило українцям, що вже побували в Америці, не проходити співбесіду

З 20 квітня деякі категорії українців, які вже мали візу США і звертаються за новою, не повинні будуть приходити на візову співбесіду. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

Будь-який заявник, який раніше надавав відбитки пальців (10 відбитків), що сканували, в посольстві або консульстві США, не повинен буде приходити на візову співбесідуякщо він:

– проживає в Україні і не походить з країн, що фінансують тероризм;

– поновлює візи типу B1/B2, C1/D, F, I або M, термін дії яких збіг не більше, ніж 12 місяців тому;

– відповідає вимогам для отримання візи згідно візового законодавства США;

ніколи не мав відмови у візі США чи, якщо і мав, то після цього отримував візи в США.

Такі особи можуть звернутися до кур’єрської служби Elin Ltd. (FedEx) і оформити доставку своєї візової анкетипаспорта і додаткових документів у візовій справі в посольство для того, щоб скористатися процедурою “повторного використання” відсканованих відбитків пальців.

“Громадяни Білорусі, заявники, які походять з країн, що фінансують тероризм, і ті, які задіяні в певних технологічних областях, повинні будуть призначати звичайні візові співбесіди через колл-центр, щоб відновити свої візи. Проте для переважної більшості аппликантов процедура повторного використання відбитків пальців/переоформлення візи, що сканують значно спростить оновлення візи– говориться в повідомленні.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.