Потужний «процесуальний диверсант» Олексій Резніков – став міністром оборони України

Потужний «процесуальний диверсант» Олексій Резніков - став міністром оборони України

Народні депутати призначили колишнього віцепрем'єра Олексія Резнікова міністром оборони України.

Пряма мова Резнікова: “Коротко відзначу основні напрямки роботи на посаді міністра:

  1. Синергія дій (Міноборони, Генштаб та профільний комітет ВР мають діяти як складова єдиного організму).
  2. Люди – змінити підхід до кадрової політики. Подивитися на ЗСУ як на потужного роботодавця, який дбає про людей від моменту вибору професії та адаптації після служби.
  3. Підвищення якості управління.

Першим моїм кроком буде повний аудит міністерства, аналіз внутрішніх процесів та документообігу. Українська паперова армія має залишитися у минулому. Особливу увагу буде приділено організації оборонних закупівель”.

Деталі: З трибуни парламенту також виступав президент Володимир Зеленський, який закликав підтримати кандидатуру Резнікова і призначити його міністром оборони.

Президент додав, що міністр оборони має користуватися автотритетом серед військовослужбовців.

За словами Резнікова, сильна армія – це вагомий дипломатичний аргумент під час переговорів з окупантами. Він зазначив, що неабияк знає це, оскільки кілька років вів переговори з окупантами в ТКГ.

Резніков додав, що інститут армії має найбільшу довіру серед українського населення, водночас до окремих бійців ставляться без належної поваги і це потрібно виправити.

Призначення Резнікова підтримали 273 народні депутати.

Передісторія:

  • 3 листопада Рада звільнила з посади віцепрем'єр-міністра – міністра із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова.
  • Фракція “Слуга народу” висунула Резнікова на посаду міністра оборони замість Андрія Тарана, а Ірину Верещук зайняти місце Резнікова в МінТОТ.
  • У березні Резніков заявляв, що після повернення Криму Україна видворить усіх росіян, які переїхали туди під час окупації.

ОФІЦІЙНА БІОГРАФІЯ

Народився у м. Львові (18 червня 1966р.).
Служба в лавах Радянської армії (1984-86).

Освіта:
Закінчив Львівський державний університет імені І. Франка за спеціальністю правознавство, диплом з відзнакою (1986-91).
Отримав свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності (1994).

Досвід роботи:
Директор брокерської фірми ТОВ «Галицькі цінні папери» (1990-99).
Партнер адвокатської компанії «Правіс», «Резніков, Власенко та партнери» (2000-06).
Партнер юридичної фірми «Магістр і партнери» (2006-12).
Партнер міжнародної юридичної компанії «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери.», керівник департаменту (2012-14).
Віце-президент Асоціації правників України
Член Наглядової ради ВАТ «Ощадбанк».
Обраний депутатом Київради (2008 – по теперішній час). Працював в Комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.
Член Вищої ради юстиції – обраний за квотою з’їзду адвокатів України (27 квітня 2014р), проте це рішення пізніше було скасовано судом і незважаючи на всі оскарження залишено в силі.

Секретар Київської міської ради (19 червня 2014р. – листопад 2015р.)

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень

4 березня 2020 р. — призначений на посаду Віцепрем‘єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Державні нагороди та почесні звання:
Заслужений юрист України (2006).

Професійні характеристики:
Прізвисько – «процесуальний диверсант.» Прихильник застосування прецедентів Європейського суду з прав людини при розгляді справ національними судами. Практикує у спорах укладення мирових угод, спеціаліст у протидії рейдерству. Проводить майстер – класи для студентів юридичних факультетів.

Відомі судові справи:

Справа про «третій тур» виборів Президента України. Один з представників у Верховному Суді України кандидата на пост Президента України Ющенко В. А. за позовом про визнання результатів виборів у другому турі недійсними. (2004). ВРУ прийняв рішення про проведення переголосування.

Справа про реприватизацію ВАТ «Криворіжсталь», представництво інтересів промислово-фінансового консорціуму «Інвестиційно – металургійний союз» (фактично бізнесменів В. Пінчука та Р. Ахметова). За результатами рішень судів спірний пакет акцій ВАТ «Криворіжсталь» було повернуто у державну власність і повторно продано з публічних торгів.

Справа з питань законності приватизації Нікопольського заводу феросплавів, представництво інтересів консорціуму «Придніпров’я» (бізнесмен В. Пінчук). У підсумку ВРУ визнав приватизацію, такою що проходила з порушеннями.

Представництво інтересів бізнесменів Б. Фуксмана і О. Роднянського та супроводження відчуження належних їм пакетів акцій групи компаній «1+1» Central European Media Enterprises (CME). Сума угоди біля 200 млн. доларів США.

ПУБЛІКАЦІЇ НА ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІ “ПРОТОКОЛ” ПРО РЕЗНІКОВА ОЛЕКСІЯ ЮРІЙОВИЧА:

Ухвала ВАСУ остаточно позбавили членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця.

Земельні аукціони у Києві.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *