Позов про заборону «ОПЗЖ» зареєстровано у суді

Позов про заборону «ОПЗЖ» зареєстровано у суді

Мін’юст подало позов про заборону «ОПЗЖ». У провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду перебуває справа № П/857/8/22. Провадження розпочато за позовом Міністерства юстиції до політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» про заборону діяльності партії.

Ухвалою Восьмого апеляційного адмінсуду від 20.05.2022 у вказаній справі задоволено заяву Мін’юсту про забезпечення позову.

Зокрема наразі заборонено Національному агентству з питань запобігання корупції здійснення перерахування бюджетних коштів політичній партії «Опозиційна платформа – За життя» на виконання її статутної діяльності. Заборона діятиме до набрання рішенням у справі законної сили.

Відповідно до частини п’ятої статті 2893 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України)6

  • оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі оприлюднюється на офіційних вебсайтах Міністерства юстиції України і Верховної Ради України.

Через 3 дні з дня оприлюднення такого оголошення вважається, що учасники справи і всі заінтересовані особи належним чином повідомлені про зміст оприлюдненого судового рішення.

Раніше Шостий ААС підтвердив правомірність заборони Комуністичної партії в Україні.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.