Представники Урядів та бізнесу обговорили питання енергобезпеки

Представники Урядів та бізнесу обговорили питання енергобезпеки

Представники Урядів та бізнесу обговорили питання енергобезпеки

22 жовтня у столиці України продовжив роботу «Український газовий інвестиційний конгрес».

Впродовж другого дня заходу, фахівці обговорювали енергетичний перехід та зелені енергетичні проекти. Серед пріоритетів, представники Урядів та ділових кіл, відзначили:

  • перспективи водню;
  • проекти у газовидобуванні;
  • можливості забезпечення повного відходу України від імпорту газу.

Основний акцент виступаючих осіб був зроблений на декарбонізації та енергетичній безпеці. На фоні ситуації з цінами та нестачею газу у Європі, ситуація є досить складною. Але, українська газотранспортна система має всі можливості для забезпечення та підтримання енергетичної безпеки континентальної Європи.

Водневі перспективи теж є досить обнадійливими. Учасники конгресу підкреслили, що водень є енергетичним ресурсом перехідного періоду (так званого «зеленого переходу»).

Цікавим видається факт, озвучений Ольга Бєлькова, керівник напряму з міжнародної діяльності та роботи з державними органами Оператора ГТС України. Пані Бєлькова наголосила, що газотранспортною системою України можна транспортувати не тільки природний газ, а й водень та біометан.

Насамкінець, учасники конгресу відзначили важливу роль НАК «Нафтогаз України» в залученні стратегічних інвестицій в українську економіку та забезпечення енергобезпеки всього Європейського континенту.

Нагадаємо, 20 жовтня 2021 року в Києві розпочався «Український газовий інвестиційний конгрес». Нафтогаз планує залучати

іноземних партнерів до спільних проектів у сфері газодобування.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *