Проект нового Генплану Києва: суд перейшов до розгляду справи по суті

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив підготовче провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів та Київської міської державної адміністрації щодо проекту нового Генерального плану столиці.

Судове засідання по суті призначено на 8 вересня 2021 року, повідомляє прес-служба ОАСК.

У суді нагадали, що серед вимог позову — визнати протиправними дії КМДА, пов’язані з розробленням проекту нового Генплану Києва, та зобов’язати КМДА утриматись від його розроблення.

Позивач вважає, що Генплан столиці, розроблений АТ «Київпроект» та затверджений рішенням Київради у 2002 році відповідно до положень Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», є безстроковим і чинним на сьогодні, тому розроблення його нової редакції є незаконним.

Позивач також просить суд зобов’язати Кабінет Міністрів вжити заходів реагування на факт протиправних, на його думку, дій КМДА, пов’язаних із розробленням Генплану міста.

Зазначається, що під час підготовчого провадження суд залучив Комунальну організацію «Інститут генерального плану м. Києва» та Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) третіми особами у справі.

Найзручніший пошук і аналіз судових рішень доступний у LIGA360. Знаходьте схожі преценденти в базі з 93 млн судових рішень, контролюйте нові надходження та переходьте до НПА в один клік. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *