Прокуратура продовжує приділяти особливу увагу землям лісового фонду

Органи прокуратури встановили, що Обухівська міська рада вилучила з користування ДП «Київське лісове господарство» земельну ділянку лісового фонду площею 5,8 га і передав її в користування одного з ТОВ для цілей, не пов’язаних із здійсненням лісового господарства. При цьому міськрада діяла з перевищенням наданих їй повноважень, оскільки такими правами наділений виключно Кабінет Міністрів.

В результаті місцева прокуратура пред’явила позов про визнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування та договору оренди землі. Судами позовні вимоги були задоволені повністю. Але вказане ТОВ оскаржило судові рішення у Верховному суді.

11.06.2018 Верховний суд погодився з доводами прокурора і залишив без задоволення касаційну скаргу, а судові рішення – без змін.

Такі справи підтверджують, що ні втрачає актуальності питання юридичного та фізичного контролю землевласниками своєї нерухомості. Правовий статус такого майна можна відстежувати шляхом звернення до держреєстру, причому найзручніше контролювати зміни в електронному режимі. Таку можливість надає спеціальний сервіс «SMS-Маяк». З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача.

Лише з 8 по 23 червня 2018 року всі бажаючі мають можливість отримати 30% знижку, придбавши сервіси, системи та видання від ЛІГА:ЗАКОН. Все що потрібно для цього – оплатити абонентне обслуговування на 5 місяців вперед.

Для отримання детальнішої інформації про акцію перейдіть за посиланням.

Скористайтеся БЕЗКОШТОВНИМ тестом  та оцінить увесь масштаб та переваги послуг компанії.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *