Прокуратура погодила повідомлення про підозру у справі про напад на журналістів «Схем»

Прокуратура погодила повідомлення про підозру у справі про напад на журналістів «Схем»

6.10.2021 року, Голосіївська окружна прокуратура міста Києва погодила повідомлення про підозру двом службовим особам банку за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів програми «Схеми».

Того ж дня, представники прокуратури та органу дізнання Національної поліції України, прибули до приміщення банку для вручення підозри посадовим особам. Але, посадові особи банку були відсутніми на робочих місцях. Про причини відсутності осіб, які не звільнені з роботи, адміністрація банку не повідомила.

Раніше, Національна поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» через напад на знімальну групу «Схем». За словами журналістів, напад на них було здійснено у державному «Укрексімбанку». Інцидент стався 4 жовтня 2021 року під час запису інтерв’ю з Головою правління «Укрексімбанку».

Журналісти стверджують, що під час запису інтерв’ю, на них було здійснено напад із застосуванням фізичної сили, вилучено носії інформації. Через годину інформаційні носії журналістам повернули. Також журналісти повідомляли про неможливість певний час залишити приміщення банку.

Наразі відомо, що представники правоохоронних органів вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження осіб та вручення їм підозр особисто.

Слідчі та процесуальні дії у кримінальному провадженні тривають.

 

 

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *