Пропонується забезпечити роботою осіб після звільнення з військової служби

Комітет ВР з питань соцполитики, зайнятості і пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроект № 1613) про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно гарантій для працівників на час виконання обов’язків у зв’язку з мобілізацією. Автори законодавчої ініціативи – народні депутати від БПП Г. Заболотний і А. Домбровский.

Законопроектом пропонується встановити гарантії забезпечення попередньою роботою осіб, залучених до виконання військових обов’язків під час мобілізації. Зокрема, говориться про надання таким особам після звільнення з військової служби роботи на іншому підприємстві, в установі, організації, поверненні на збережену або, як виняток, на рівнозначну посаду держслужби і служби в органах місцевого самоврядування без конкурсного відбору і спеціальної перевірки.

Члени Комітету під час обговорення підтримали законодавчу ініціативу, спрямовану на посилення гарантій мобілізованих працівників. Народні депутати вважають, що ухвалення законопроекту дозволить врегулювати відповідні правовідносини, захистити конституційне право на працю з метою належного матеріального забезпечення громадян і членів їх сімей.

Джерело: ВР

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *