Проти KPMG подано позов на 1,3 млдр фунтів стерлінгів

Проти KPMG подано позов на 1,3 млдр фунтів стерлінгів

Фото з офіційної сторінки KPMG у Facebook

Проти KPMG у Великій Британії подано один з найбільших позовів.

KPMG — міжнародна мережа фірм-членів KPMG International, які надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Фірма входить до «Великої четвірки» консалтингових компаній.

Як стверджується у позові, аудиторська фірма «не помітила» порушень при проведенні аудиту будівельного гіганта Carillion за період з 2014-2016 роки.

Компанія Carillion збанкрутувала у 2018 році після виявлення «серйозних порушень у бухгалтерському обліку» за попередній рік. До цього, починаючи з 1999 року, її аудит  здійснювала KPMG.

Ліквідатор Carillion, який подав відповідний позов проти KPMG, стверджує, що компанія порушила свої обов’язки аудитора. Крім того, в позові зазначається, що фінансова звітність Carillion не була підготовлена «відповідно до чинних стандартів та політики бухгалтерського обліку». При цьому партнер з управління аудитом Пітер Міхан «неодноразово приймав та надавав знаки гостинності Carillion та її найвищого керівництва». Про це повідомляється у Law Society Gazette.

У спеціальному коментарі для «Юридичної практики» представник KPMG у Великій Британії зазначив:

«Ми вважаємо, що ця претензія необґрунтована, і ми наполегливо захищатимемо справу. Відповідальність за провал Carillion лежить виключно на правлінні та керівництві компанії, які розробляли стратегію та керували бізнесом».

Загальна сума цього позову сягає £1,3 млрд. Для подання заперечень фірмі було надано строк до 31 березня.

Нагадаємо, що KPMG в Україні призначила трьох нових партнерів.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *