Припинений продаж квитків на потяги, які вирушають після 27 травня

У зв’язку з коригуванням розкладу руху потягів самопроголошеним ГП “Кримська залізниця” в графіці на 2014-2015 роки Укрзализныцей, було прийнято рішення тимчасово припинити попередній продаж квитків на усі потяги, які вирушають в рейс потім 27 травня.

Продаж квитків не здійснюється як на внутрішньодержавні, так і міжнародні потяги, що курсують по території України.

Як відмічають фахівці Укрзализныци, коригування графіку рухи пасажирських потягів на 2014 – 2015 роки викликана неузгодженістю розкладу руху потягів між АР Крим і по території материкової України. Також є необхідність перегляду графіку руху із-за значного зниження пасажиропотоку і введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій.

З проханням припинити продаж квитків і відкоригувати графік руху пасажирських потягів до Укрзализныце звернувся і керівник самопроголошеного ГП “Кримська залізниця” Андрій Каракулькин : “Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські потяги, причіпні і безпересадочні вагони відправленням з початкових станцій з 1 червня 2014 року призначенням на станції ГП “Кримська залізниця”.

Наступного тижня за ініціативою Укрзализныци запланована трибічна зустріч представників Укрзализныци, Російською ж/д і Білоруської залізниці по врегулюванню питання курсування потягів і узгодження графіку на 2014 – 2015 роки.

Укрзализныця приносить свої вибачення за тимчасові незручності. Попередній продаж квитків буде відновлений після узгодження графіку руху потягів між усіма залізничними адміністраціями.

Джерело: Мининфраструктуры.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *