Рада адвокатів Київської області оголошує про надання матеріальної допомоги адвокатам

Рада адвокатів Київської області оголошує про надання матеріальної допомоги адвокатам

Адвокати Київщини, які постраждали від бойових дій, можуть звернутися до Ради адвокатів Київської області з проханням про надання матеріальної допомоги.

З початку російської війни проти України, Київська область відразу опинилась в центрі подій. Важкі бої в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, Макарів, навколо селищ Броварського та Вишгородського районів призвели в тому числі й до численних жертв серед цивільного населення, знищення матеріальних ресурсів тощо. Багато адвокатів та їх родин залишились без житла та засобів для існування.

Внаслідок цього Рада адвокатів Київської області оголошує про надання допомоги адвокатам Київщини, які постраждали внаслідок воєнних дій.

В першу чергу матеріальна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території Київської області з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території Київської області з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території Київської області з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування.

В другу чергу матеріальна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій
  • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу матеріальна допомога надається:

  • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Як отримати?

Для отримання матеріальної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території Київської області, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу [email protected].

До заяви рекомендовано (за можливості) долучати документи таабо інформацію (в тому числі фото) на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *