Рада адвокатів України змінила вимоги до стажування для мобілізованих осіб на період воєнного стану

Рада адвокатів України змінила вимоги до стажистів, які мобілізовані або призвані до лав Збройних Сил України, повідомляє пресслужба НААУ.

Під час засідання 25 березня РАУ внесла відповідні зміни до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Так, РАУ передбачила, що у разі, якщо ця категорія стажистів не подає звіт про стажування у передбачені терміни до ради адвокатів регіону, то РАР зупиняє проходження стажування до завершення дії воєнного стану. Подання заяви від стажиста не вимагається.

Надалі, протягом 6 місяців після скасування воєнного стану по всій території України або в межах окремих адміністративно-територіальних одиниць стажист, який був мобілізований / перебував у лавах ЗСУ, зможе подати заяву про поновлення стажування.

До цього Положенням було передбачено, що стажування може бути зупинене не більше ніж на півроку за заявою стажиста, у межах дійсності свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

Зміни правового поля, зв’язки контрагентів, їхні бенефіціари та походження, практика ЄСПЛ у LIGA360. За спеціальними умовами. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *