Рада безпеки ООН не може ефективно працювати, — В.Зеленський пропонує реформувати ООН

Рада безпеки ООН не може ефективно працювати, — В.Зеленський пропонує реформувати ООН

Джерело: www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський дистанційно виступив у Радбезі ООН, скликаного через воєні злочини росії, і закликав реформувати систему ООН, щоб право вето, яке має рф, не було правом смерті.

Виступ відбувся після вчорашнього візиту Президента України до Бучі: «Немає таких воєнних злочинів, яких би не зробили там російські військові».

«Де ця безпека, яку має дати і заради якої існує Рада безпеки ООН? Вона не може ефективно працювати», — заявив В.Зеленський і нагадав інші непокарані злочини росії, назвав рф колонізатором і попередив, що кожна держава зможе розраховувати лише на силу зброї. «ООН можна буде просто закрити. Чи готові ви до цього? Чи вважаєте, що час міжнародного права минув?», — запитав Президент України.

Володимир Зеленський запропонував зупинити злочинну агресію рф тим, що негайно притягувати російських військових, які вчиняли воєнні злочини, і тих, хто віддавав ці накази, до відповідальності, трибунал має бути аналогічний Нюрнберзькому процесу.

«Ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб передати наступним поколінням дієву ООН», — заявив Володимир Зеленський.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.