Рада суддів оновила інтерактивну карту судів України

Рада суддів України оновила інтерактивну карту судів України з розрахунками нормативів навантаження на суддів і суди з урахуванням кількості справ, які розглядаються судами впродовж звітного року.

Карта розроблена з метою обліку статистичних даних і доопрацювання Методики визначення граничної чисельності суддів у судах на основі кількості справ, які надходять на розгляд до суду.

РСУ повідомила, що для розрахунків на карті й у таблицях використано дані статистичної звітності за 2022 рік. Вперше такий розрахунок було використано зі статистичними даними за 2019 рік. Відтоді оновлення карти відбувається щорічно.

Окрім нормативної чисельності, у звітності відображено інформацію щодо кількості судових справ, що надійшли до суду, інформацію про штатну та фактичну чисельність суддів.

За матеріалами порталу «Судова влада України»

Знижка 10% на рішення LIGA360 до Дня адвокатури України. Отримуй доступ до всіх судових рішень України, законодавства та аналітичних інструментів – для того, щоб завжди перемагати в суді. Встигни замовити до 31 грудня.

Новий рік – нова LIGA360 для компаній. Забезпечте інформацією ключових співробітників, автоматизуйте медіамоніторинг та договірну роботу вашого бізнесу. До 31 грудня оберіть LIGA360 для 3 чи 5 фахівців, щоб отримати знижку.

Джерело

Поделиться