Рада ухвалила Закон щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану

На сьогоднішньому засіданні, 20 вересня, Верховна Рада ухвалила Закон щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану (законопроєкт № 7678).

Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Встановлено додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану шляхом внесення змін до підпункт «г» пункту 2 частині 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а саме додано категорію сімейних обставин для звільнення з військової служби під час воєнного стану – наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

“Прийняття законопроєкту сприятиме посиленню захисту прав дітей під час воєнного стану та надасть можливість багатьом сім’ям, які отримали статус багатодітних після мобілізації та багатодітним батькам, які не скористались своїм правом не бути мобілізованим, через необізнаність, звільнитись з військової служби під час воєнного стану”, – йдеться в пояснювальній записці до проєкту.

SMS-Маяк – надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Кабмін удосконалив військову процедуру посвідчення заповітів

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *