Рада ухвалила Закон щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій

Сьогодні, 18 жовтня, Верховна Рада у першому читанні за основу та в цілому з урахуванням пропозиції Комітету прийняла проєкт Закону про внесення зміни до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану (реєстр. №8109).

Закон “Про військовий обов’язок і військову службу” доповнюється новою статтею, якою визначається, що під час дії воєнного стану:

    призов на строкову військову службу не проводиться;

    призовні комісії створюються для розгляду питань щодо:

– організації медичного огляду осіб, які перебувають на обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на облік військовозобов’язаних або виключення з обліку;

– направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

Закон набуде чинності з дня його опублікування.

SMS-Маяк – надійна допомога бізнесу в захисті нерухомості та землі. Налаштуйте моніторинг та отримуйте сповіщення про зміни в реєстрі речових прав. Замовляйте за посиланням.

Закон щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації, опубліковано

Кабмін удосконалив військову процедуру посвідчення заповітів

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *