Рашизм як людиноненависницька ідеологія має бути засуджений всім цивілізованим світом, — заява ВРП

Рашизм як людиноненависницька ідеологія має бути засуджений всім цивілізованим світом, — заява ВРП

Вища рада правосуддя разом із іншими державними органами України рішуче засуджує цілеспрямоване знищення громадян України у Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містах і селах України. Текст відповідної Заяви ВПР оприлюднено на офіційному саті конституційного органу.

«Факти нелюдської жорстокості російських військових та докази жахливих катувань та вбивств в українських містах, які сколихнули весь світ, дали змогу остаточно переконатися у тому, що нарівні із іншими людиноненависницькими ідеологіями такими як «шовінізм», «нацизм», «сталінізм», «фашизм» наразі з’явилося нове поняття — «рашизм». Політична ідеологія російської федерації є симбіозом основних засад цих ідеологій та спрямована на цілковите знищення України як держави та українців як етносу», — сказано в заяві.

ВРП звертає увагу, що «рашизм» ґрунтується на уяві правлячої еліти про свою винятковість, «надлюдськість». Ідеологія рф спрямована на прагнення представити себе в ролі «світового судді». Зверхнє, зневажливе ставлення до сучасних загальнолюдських еталонів моральності та світового правопорядку, використання грубої воєнної сили має цілком фашистську сутність.

Яскравим прикладом російського «рашизму» названа  нещодавня публікація агентства «РИА «Новости» під назвою «Що Росія має зробити з Україною», яка містить «керівництво до дії» та відкрито демонструє заклики до геноциду українців, що є одним із доказів для трибуналу проти військових злочинців з рф.

Факти геноциду українського народу та докази інших воєнних злочинів збираються й документуються органами влади України для передачі їх до Міжнародного кримінального суду.

Але, на переконання ВРП, є нагальна потреба засудження на міжнародному рівні самої людиноненависницької ідеології «рашизму» для недопущення існування та розвитку такого ганебного явища у цивілізованому світі.

«Тільки об’єднавши зусилля усього цивілізованого світу проти чорної кривавої чуми – «рашизму», застосувавши правові механізми, можна зупинити і подолати прояви ганебної ідеології.

Незламний дух українського народу від козацтва і до теперішнього часу продемонстрував усьому світу, що ніякий «рашизм», політичні рішення та шантаж не можуть перемогти почуття патріотизму, генетичну силу нашого народу та любов до Батьківщини і свободи.

Ми висловлюємо щирі співчуття усім постраждалим у кожному куточку України. Вічна і світла пам’ять усім воїнам, нашим громадянам-мученикам, діткам, які загинули від рук сповідувачів ідеології рашизму, які вчинили ганебну агресію.

Ми закликаємо провідні країни світу ефективно протидіяти рашизму поки він не постукав у їхні двері», — сказано в заяві ВРП.

 

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.