РНБО переведена у режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним

РНБО переведена у режим роботи 24/7. Питання воєнного стану не є вирішеним

Джерело: https://www.president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів термінове засідання РНБО, на якому було заслухано представників сектору безпеки і оборони стосовно ситуації в Україні та на її державних кордонах.

Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу за результатами засідання, члени Ради національної безпеки і оборони також заслухали Генерального прокурора Ірину Венедіктову.

Секретар РНБО зазначив, що держава виконуватиме всі взяті на себе зобов’язання щодо своїх громадян – жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання переїхати на підконтрольну частину України. За потреби Україна також готова розширити ці зобов’язання.

За словами Олексія Данілова, Президент не закривав засідання Ради національної безпеки і оборони. І в разі необхідності члени Ради нацбезпеки і оборони оперативно зберуться знову.

«Засідання відбудуться в разі необхідності найближчим часом. Всі члени Ради національної безпеки і оборони перебувають на своїх місцях. Сектор переведено у режим 24/7», – сказав Олексій Данілов.

Питання воєнного стану не є вирішеним. Однак Олексій Данілов зазначив, що Президент Володимир Зеленський незабаром виступить зі зверненням.

Нагадаємо, що Володимир Путін визнав незалежність «ДНР» та «ЛНР».

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *