Робоча група з питань фінансування судів пропонує терміново розробити схеми посадових окладів працівників апаратів судів

Робоча група з питань фінансування судів пропонує терміново розробити схеми посадових окладів працівників апаратів судів

Робоча група з питань забезпечення належного фінансування судової влади в Україні при Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики наголошує на необхідності термінового затвердження підходів до визначення розмірів посадових окладів та обов’язкових надбавок працівників апаратів судів.

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Члени робочої групи наголосили, що розмір зарплати має бути конкурентним та співвідноситись із загальними показниками ринку праці.

Раніше Вища рада правосуддя в межах своїх повноважень 23 червня 2021 року звернулася до Національного агентства України з питань державної служби із проханням залучити представників Ради до участі в робочій групі щодо визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя.

Як зазначено в офіційній відповіді НАДС, наразі вказана робоча група не створена.

Член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус зазначив, що доцільно запровадити підхід, при якому вирішальну роль відігравав би розмір окладу. Рівень заробітної плати має бути гарантованим і не залежати від надбавок, які, у свою чергу, залежать від економії коштів чи додаткових надходжень.

Голова робочої групи, народний депутат Сергій Демченко повідомив, що попри попередні обговорення на сьогодні схеми посадових окладів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя не винесено на погодження уряду. З огляду на це Сергій Демченко ініціював звернення до Кабінету Міністрів України щодо шляхів врегулювання вказаного питання.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *