Робота НАЗК у час війни

Робота НАЗК у час війни

З початку війни НАЗК повністю переорієнтувало свою роботу на досягнення перемоги України у війні. Про це повідомляє відомство на власному сайті, розповідаючи про проєкти НАЗК у час війни. Публікуємо їхню заяву.

Багато працівників сьогодні боронять Україну в складі ЗСУ. НАЗК залишаємося їхнім надійним тилом та підтримкою. Робимо все від нас залежне, щоб наблизити перемогу.

Усі органи влади сьогодні злагоджено працюють у спільних проектах, аби протидіяти рашистам на всіх фронтах. Аби кожен громадянин України якнайшвидше повернувся до звичного життя.

Загалом у НАЗК наразі реалізується більше півтора десятка проектів.

Вирішили з вами поділитися інформацією про ТОП-5 найбільших із них:

Санкції

Допомагаємо МЗС у пошуку осіб, винних у початку війни в Україні, на яких ще дося не накладено санкції.

Говорячи мовою цифр, санкційні списки мають бути збільшені з близько 900 осіб, що є наразі, до 6000 осіб. Лише так ми досягнемо всіх, хто живить цю жахливу війну.

Уже зовсім скоро залучимо і вас для допомоги в цьому процесі завдяки новому порталу.

Task-force із виявлення активів підсанкційних осіб для їх вилучення для відбудови України

Цей міжвідомчий проект найперше описала Генеральний Прокурор Ірина Венедіктова. До нього також залучені Офіс Генерального прокурора, Міністерство закордонних справ України, Міністерство юстиції України, МВС України, Національна поліція України, Служба безпеки України, НАБУ, АРМА та Державна служба фінансового моніторингу України.

Створення Порталу для повідомлення про активи росіян, які організували цю війну

Вже невдовзі кожен зможе повідомити про відомі йому активи росіян, які вже під міжнародними санкціями або точно скоро будуть у списках. У тому числі будемо сприяти тому, щоб мотивувати осіб з росії повідомляти про активи своїх горе-співвітчизників.

Штаб гуманітарної допомоги при НАЗК — Штаб UA

За ці тижні Штаб UA вже забезпечив десятки тонн допомоги для теориторіальної оборони, місцевих адміністрацій та лікарень у Харківській, Сумській областях та Києві.

Ви також можете долучитися до допомоги за посиланням: https://hq.nazk.gov.ua/ 

Прозора та некорупційна гуманітарна допомога, а також антикорупційна експертиза

НАЗК уже аналізує корупційні ризики в межах надання гуманітарної допомоги. найближчим часом розробимо та впровадимо заходи для мінімізації таких ризиків. Ми також проводимо оперативну антикорупційну екпертизу актів Уряду, аби всі рішення залишалися прозорими та не містили ризиків, які можуть проявитися в майбутньому.

Ми також продовжуємо:

  • допомагати СБУ у пошуках зрадників України
  • адвокатувати інтереси України за кордоном. Знаходимося на постійному зв’язку з антикорупційними органами з інших країн. Просимо виключити росію з міжнародних об’єднань, у яких сами приймаємо участь
  • надавати роз’яснення для декларантів та партій
  • забезпечувати позитивну комунікацію від Офісу доброчесності НАЗК, щоби ви мали у своїй стрічці хоч трохи позитивних новин
  • допомагати антикорупційним уповноваженим у їхній роботі під час війни.

Друзі, тримаймося в цей складний час.

Кожен із нас має робити те, що вміє найкраще для перемоги України.

Ми обов’язково переможемо.

Слава Україні!

Раніше НАЗК заявило, що приймає декларації, за бажанням декларантів та пояснило як декларувати захоплену техніку окупантів.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *