Роботу Електронного реєстру апостилів відновлено у більшості регіонів України

Роботу Електронного реєстру апостилів відновлено у більшості регіонів України

ДП «Національні інформаційні системи» відновило роботу Електронного реєстру апостилів у більшості регіонів України, інформує Міністерство юстиції України.

Реєстр працює в Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях, містах Київ, Запоріжжя та Краматорськ.

Інформацію щодо можливості подання документів для проставлення апостиля до відповідних відділів державної реєстрації актів цивільного стану у місті Києві буде розміщено додатково.

Нагадаємо, що проставлення апостиля Міністерством юстиції України здійснюється за заявою будь-якої особи, яка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до територіальних органів Мін’юсту або нотаріусів.

У разі виникнення питань щодо проставлення апостиля Мінюст рекомендує звертатися:

  • до Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостиля Департаменту державної реєстрації за телефоном (096) 305 86 90 щодо документів, виданих органами юстиції;
  • до Департаменту нотаріату за телефоном (096) 545 28 87, (067) 683 57 41 щодо документів, виданих судами та оформлених нотаріусами України.

Також читайте, як під час війни працює ЄДР

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *