Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС

Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС

Міністерством юстиції України розпочато службове розслідування стосовно ректора Академії Державної пенітенціарної служби, а також осіб рядового і начальницького складу Академії ДПтС.

«Зважаючи на численні звернення працівників та курсантів Академії ДПтС щодо дій керівництва та посадових осіб цього навчального закладу, Міністерством юстиції України було прийнято рішення про необхідність проведення службового розслідування в Академії. В ході службового розслідування ми перевіримо обґрунтованість фактів, викладених у зверненнях. У разі їх підтвердження —  прийматимемо рішення, необхідні для усунення ймовірних правопорушень та відновлення порушених прав працівників і курсантів Академії ДПтС», — прокоментував Віталій Василик, заступник Міністра юстиції України, голова комісії з проведення службового розслідування.

Мінюст повідомляє, що службове розслідування щодо дій керівництва та посадових осіб Академії ДПтС буде проведено протягом місяця. Після цього буде надано висновок із письмовими поясненнями осіб, стосовно яких призначено відповідне розслідування.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.