РСУ обмежила доступ до публічної інформації про діяльність судів

РСУ обмежила доступ до публічної інформації про діяльність судів

Джерело: http://rsu.gov.ua

25 березня 2022 року відбулося позачергове засідання Ради суддів України, під час якого було прийнято рішення про відстрочення до закінчення строку дії воєнного стану в Україні надання відповідей на усі запити про публічну інформацію. Про це повідомляє пресслужба РСУ.

«Через військову агресію російської держави та її загарбницької армії проти України публічна інформація щодо діяльності органів державної влади, їх працівників, у тому числі щодо судів та органів системи правосуддя, може становити загрозу життю та здоров’ю суддів, працівників апарату судів, їхніх рідних і близьких, спричиняти злочини та бути загрозою національній безпеці, а тому підлягає обмеженню з огляду на вимоги законів, які стосуються воєнного стану. Ми не можемо дозволити, щоб чутливою інформацією в системі правосуддя скористалися загарбники , зрадники та їхні поплічники», — зазначив голова Ради суддів України Богдан Моніч, відкриваючи засідання.

РСУ вирішила:

  • усім судам України,
  • Державній судовій адміністрації України,
  • іншим установам системи правосуддя

тимчасово відстрочити до закінчення строку дії воєнного стану в Україні надання відповідей на усі запити про публічну інформацію, які надійшли з початку запровадження воєнного стану в Україні — 24 лютого 2022 року.

У разі надходження запитів щодо надання буд-якої публічної інформації щодо діяльності судів та установ системи правосуддя копію запитів негайно надсилатимуть Службі безпеки України для ретельної перевірки осіб, які таку інформацію збирають.

 

Також читайте: Рада суддів України прийняла рішення щодо участі суддів у спротиві російським загарбникам

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *