Sayenko Kharenko приєднується до Глобального договору ООН

Sayenko Kharenko приєднується до Глобального договору ООН

У лютому 2022 року Sayenko Kharenko стала членом Глобального договору ООН. Sayenko Kharenko веде активну діяльність у  напрямі сталого розвитку, постійно підтримує та ініціює проєкти, що змінюють країну на краще. Наразі фірма завершує роботу над власною ESG-стратегією на 2022–2027 роки, в основу якої покладено 10 із 17 Цілей сталого розвитку.

«Ми розуміємо, що сталий розвиток сьогодні створює можливість для ведення бізнесу в майбутньому. Історично ми завжди приділяли багато уваги і власних ресурсів індустріям, за якими бачили майбутнє. Ми підтримували створення нових продуктів і цілих ринків, оскільки бачили у цьому створення нових можливостей не лише для себе. Приєднання до Глобального договору ООН – логічний крок для Sayenko Kharenko. Ми декларуємо не просто наміри, а готовність і надалі працювати, щоб змінювати нашу країну на краще», – коментує партнер Назар Чернявський.

Основними напрямами сталого розвитку, що обрала для себе Sayenko Kharenko, є забезпечення здорового способу життя та сприяння добробуту для всіх в будь-якому віці, якісна та доступна освіта для людей, гендерна рівність, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчаток, забезпечення доступу до надійних та недорогих джерел енергії, сприяння сталому економічному зростанню та продуктивній зайнятості, скорочення нерівності, відкритість, безпека, життєстійкість й екологічна стійкість міст, забезпечення раціонального споживання і виробництва, боротьба зі зміненням клімату та його наслідками, сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях, зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

Мережа Глобального договору ООН в Україні

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.