Сертифікати оцінювачів, які до 23 травня не подадуть довідку про несудимість, будуть анулювані

Сертифікати оцінювачів, які до 23 травня не подадуть довідку про несудимість, будуть анулювані

У виконання вимог статті 6 Закону “Про оцінку майна, майнових прав і професійної оцінної діяльності в Україні” і відповідно до п. 2 накази ФДМУ від 19 жовтня 2012 № 3678 “Про внесення змін до Порядку реєстрації фізосіб (оцінювачів) в Державному реєстрі оцінювачів” оцінювачі отримали свідчення про реєстрацію в Держреєстрі оцінювачів і зобов’язані впродовж шести місяців з дня набуття чинності наказу надати ФДМУ повідомлення про несудимістьза формою, приведеною в додатку 4 до наказу (детальніше про наказ читайте в матеріалі ЮРЛИГИ).

Фонд держмайна відмічає, що 23 травня 2013 р. останній день реєстрації у ФДМУ вищезгаданого застосування. Невиконання цієї умови є основою для ФДМУ анулювати свідчення про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, що у свою чергу приведе до анулювання сертифікату суб’єкта оцінної діяльності суб’єкта господарювання, в штатному складі якого заявлений оцінювач.

Звіти про оцінку майна, виконані відповідними оцінювачами, свідчення про реєстрацію в Реєстрі яких будуть анулювані, являються недійсними.

За інформацією ФДМУ.

Також читайте: Постанова № 231. Що буде з ринком оцінки?

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *