«СЕТАМ» зупиняє аукціони з реалізації арештованого майна за виконавчими написами нотаріусів

ДП «СЕТАМ» зупиняє електронні аукціони з реалізації арештованого майна, переданого на реалізацію за виконавчими написами нотаріусів.

У зв’язку із прийняттям Верховною Радою Закону № 2455-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності приватних виконавців та примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану» (набрав чинності 25 серпня 2022 року) Мін’юст уніс зміни до наказу від 10 червня 2022 року № 2343/5 «Деякі питання примусової реалізації арештованого майна у виконавчому провадженні в період воєнного стану».

Відповідний наказ міністерства від 14 вересня 2022 року № 3873/5 набрав чинності 16 вересня.

Зміни полягають у нижченаведеному:

У період дії воєнного стану ДП «СЕТАМ» зупиняє е-аукціони з реалізації арештованого майна, переданого на реалізацію у виконавчих провадженнях з примусового виконання виконавчих написів нотаріусів.

Водночас оформлення результатів електронних аукціонів, розрахунок за придбане майно та складання актів про проведені торги здійснюються в порядку, визначеному законодавством.

Тому ДП «СЕТАМ» з 10 жовтня 2022 року:

1. Припиняє формування в системі нових лотів, які передаються на реалізацію в межах виконавчих проваджень, де виконавчими документами є виконавчі написи нотаріусів.

2. Зупиняє електронні аукціони з реалізації арештованого майна, яке було передано у межах виконавчих проваджень, відкритих на підставі виконавчих написів нотаріусів з 25.08.2022 року, реалізація яких не завершена.

3. Продовжує оформлення результатів електронних аукціонів з реалізації арештованого майна, де виконавчим документом є виконавчий напис нотаріуса, та що проводились до набрання чинності нормами Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності приватних виконавців та примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб) у період дії воєнного стану», а саме до 24 серпня 2022 року (включно).

За повідомленням Міністерства юстиції.

Тільки в жовтні скористайся спеціальною пропозицією LIGA ZAKON до Дня юриста. Оплачуй два рішення LIGA360 для юриста чи юрисконсульта, а третє отримуй у подарунок. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *