Сформовані основною і резервний склади ВККС

На позачерговому XII З’їзді суддів був обраний новий склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів :

— суддя ВСУ Юрій Титов (від адміністративної юрисдикції)

— суддя ВХСУ Анастасія Зарицкая (від господарської юрисдикції)

— суддя ВСУ Микола Патрюк,

— суддя апеляційного суду Харківської області Валентина Устименко,

— суддя ВССУ Михайло Макарчук,

— суддя Апеляційного суду Донецької області Микола Мишин.

Також обраний резервний склад ВККС, який формується на випадок вибуття одного або декількох членів ВККС. Від адміністративної юрисдикції обраний суддя Вищого адміністративного суду України Микола Федороввід господарської юрисдикції — суддя Верховного Суду України Володимир Гульвід загальних судів: суддя Апеляційного суду м. Києва Степан Гладийсуддя Верховного Суду України Володимир Пивоварсуддя Вищого спеціалізованого суду України по розгляду цивільних і карних справ Віталій Гончарсуддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанив.

Черговість включення суддів до складу ВККС на випадок вибуття одного або декількох її членів визначатиметься по кількості набраних голосів.

Джерело: Судова влада.

Джерело

Поделиться

One thought on “Сформовані основною і резервний склади ВККС

  • 26.05.2021 в 20:47
    Permalink

    У разі, якщо до складу колегії, яка здійснює розгляд справи входить постійна колегія, то з переліку компетентних суддів, що формується для проведення заміни судді додатково виключаються всі судді, що не входять до складу резервних суддів такої постійної колегії. У справах адміністративної, господарської та цивільної юрисдикцій у випадку відсутності судді на робочому місці із нез ясованих причин, за листком тимчасової непрацездатності, за наказом про відрядження на строк 14 днів і більше, за наказом про надання відпустки на строк 14 днів і більше, а також у випадку притягнення судді до дисциплінарної відповідальності у виді відсторонення від здійснення правосуддя, якщо така відсутність призведе до неможливості їх розгляду в строки встановлені процесуальними кодексами, заміна такого судді в колегії здійснюється одночасно для всіх невирішених такою колегією справ, визначених у вмотивованому розпорядженні керівника апарату (секретаріату).

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *