Склад партнерів GOLAW поповнив Павло Логінов

Склад партнерів GOLAW поповнив Павло Логінов

GOLAW повідомила про приєднання Павла Логінова до партнерського складу фірми. Павло очолив практику антимонопольного та конкурентного права.

Павло Логінов – адвокат з більш ніж 14-річним професійним досвідом. Є одним з провідних фахівців у вказаній сфері в Україні. Має значний успішний досвід як у представництві приватних клієнтів, так і публічній діяльності у сфері нагляду за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Адвокат фокусує свою практику на консультуванні міжнародних корпорацій та інвестиційних фондів у сфері антимонопольного та конкурентного права. В тому числі в питаннях:

  • створення і функціонування спільних підприємств,
  • міжнародних і національних економічних концентрацій,
  • зловживання монопольним становищем,
  • а також в питаннях, пов’язаних з недобросовісною конкуренцією.

Павло також має значний досвід у представництві інтересів клієнтів перед Антимонопольним комітетом України:

  • в процесі отримання дозволів на економічну концентрацію,
  • у проведенні розслідувань на різноманітних ринках.

Павло неодноразово визнаний авторитетним міжнародним довідником Chambers Global, а також отримав рекомендації всеукраїнського дослідження Ukrainian Law Firms: A handbook for Foreign Clients за видатний професійний досвід у сфері конкурентного права.

«Приєднання Павла Логінова до складу партнерів GOLAW є стратегічним рішенням. Він визнаний експерт у сфері антимонопольного та конкурентного права та має величезний досвід успішного представництва міжнародних клієнтів. Я переконаний, що глибока експертиза партнера значно посилить практику та сприятиме подальшому сталому росту та розвитку фірми задля забезпечення найбільш комплексного та якісного задоволення потреб наших клієнтів.

Пріоритетом нашої фірми є надання високопрофесійних, бізнес-орієнтованих та високоякісних послуг клієнтам. Ми завжди націлені на досягнення успіху, і це є пріоритетом нашої роботи» – прокоментував призначення Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW.

Читайте також про призначення, які відбулися в GOLAW у липні 2021 року.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *