Стало відомо, як рибалити на дніпровських водосховищах в 2014-том

Режим рибальства в дніпровських водосховищах в 2014 році затверджений наказом Минагрополитики від 13.12.2013 р. № 737.

Нагадаємо, що промисел водних живих ресурсів в дніпровських водосховищах в 2014 р. здійснюється відповідно до Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18 березня 1999 р. № 33

Згідно з наказом № 737 довжина ставних сітей, вживаних на промислі на водосховищах Дніпровського каскаду, має бути не більше 70 метрів.

Забороняється на Кременчуцькому водосховищі використання ставних сітей з кроком ячеи менш а = 36 мм впродовж усього року і використання ставних сітей з кроком осередку а = 50 мм в період з кінця весняно-літньої заборони до 01 вересня.

Забороняється на Дніпродзержинському водосховищі використання ставних сітей з кроком ячеи менш а = 36 мм впродовж усього року.

На усіх дніпровських водосховищах допускається:

– максимальна довжина крила (сумарна довжина мережевого полотна від входу бочки) ятера не більше 25 метрів. Кількість бочок на 1 ятір – не більше 2;

– максимально допустимий прилов риби непромислової міри для сіток з кроком осередку а = 50, а = 60 мм – не більше 20% від загальної кількості риб, що охороняються Правилами рибальства.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *