Суб’єктів охоронної діяльності перевірятимуть не по місцезнаходженню органу контролю?

За результатами обробки проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку контролю за дотриманням Ліцензійних умов здійснення охоронної діяльності» голова Держпідприємництва Михайло Бродський відмовив у його узгодженні. Відмічено, що норми проекту Порядку контролю повинні узгоджуватися з нормами проекту Ліцензійних умов здійснення охоронної діяльності, які Держпідприємництва вже погодило.

Служба пропонує виключити з проекту норму згідно якої перевірки здійснюються по місцезнаходженню органу контролю, оскільки такі норми відсутні в законах про охоронну діяльність і про ліцензування певних видів госпдіяльності.

Також вимагає виключення пункт, що передбачає, що у разі проведення планової виїзної перевірки ліцензіат зобов’язаний в перший день перевірки прибути в орган контролю для проведення перевірки.

В той же час, в Держпідприємництва відмітили, що доцільним буде також доповнення проекту Порядку контролю новими застосуваннями, якими передбачені наступні форми актів :

— Акт про виявлення недостовірних відомостей в документах, представлених суб’єктом господарювання для отримання ліцензії;

— Акт про встановлення факту передачі ліцензії або її копії іншій юридичній або фізичній особі для здійснення господарської діяльності;

— Акт про невиконання суб’єктом охоронної діяльності рішення по усуненню недоліків;

— Акт про недотримання суб’єктом охоронної діяльності пунктів 1, 3, 5, 12 ч. 1 ст.10 Закону «Про основні принципи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

За інформацією Держпідприємництва.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.