Суд підтримав стягнення податкового боргу в сумі майже 99,6 млн грн

Окружний адміністративний суд міста Києва підтримав позицію Головного управління ДПС у м. Києві щодо стягнення податкового боргу у сумі майже 99,6 млн грн з рахунків у банках. Про це повідомила прес-служба ДПС.

Відповідне рішення у справі № 640/30665/21 ухвалено 16.08.2022.

“Відповідачем в установлені строки не було сплачено у повному обсязі визначену контролюючим органом суму грошового зобов?язання та пені, що підтверджуються картками облікового рахунку”, – встановив суд.

Зазначається, що дана сума податкового боргу залишена відповідачем без реагування, доказів погашення боргу відповідачем не надано.

Вся звітність для самозайнятих юристів, адвокатів, нотаріусів – в онлайн-сервісі Liga:REPORT. Він нагадає про подання звітів, допоможе заповнити декларацію, звіт з ЄСВ, вести книгу обліку доходів онлайн. А з функцією автозаповнення і підтримкою у чаті – у вас не буде сумнівів щодо правильності поданих даних. Придбайте Liga:REPORT та звітуйте вже сьогодні без проблем

Заборгованість зі сплати аліментів фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування: проблематика виконання судових рішень

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *