Суд просять зобов’язати МОЗ внести зміни до протоколу надання медичної допомоги “Епілепсія у дітей”

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства охорони здоров’я, повідомляє пресслужба суду.

Зокрема, серед вимог позову – визнати неправомірними дії МОЗ і зобов’язати внести зміни до Уніфікованого клінічного протоколу первинної екстреної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Епілепсія у дітей», затвердженого наказом МОЗ № 276, розробивши правила механічного стримування дітей з урахуванням міжнародних стандартів.

Позивачка також просить суд відшкодувати їй моральну шкоду у розмірі 1 млн. грн., стягнувши ці кошти з Державної казначейської служби.

ОАСК ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання у справі.

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *