Суд відкрив провадження у справі щодо оскарження обмежень МОН при вступі на правничу магістратуру

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства освіти і науки щодо обмежень, встановлених стосовно вступу на правничу магістратуру.

Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, повідомляє прес-служба ОАСК.

У суді нагадали, що позивач просить суд скасувати окреме положення Стандарту вищої освіти, затвердженого наказом МОН від 17.08.2020, яким передбачено, що прийом на навчання для здобуття магістерського рівня освіти за спеціальністю 081 «Право» здійснюється на базі бакалаврського рівня зі спеціальностей «Право» або «Міжнародне право» за результатами Єдиного фахового вступного випробування.

Також позивач оскаржує затверджені міністерством у жовтні 2020 року Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, відповідно до яких для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» приймаються особи, які вже мають ступінь бакалавра зі спеціальностей «Право» або «Міжнародне право», напрямів «Правознавство», «Міжнародне право».

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує першу систему аналізу судових рішень із передбаченням вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката протягом підготовки до судових засідань. Детальніше за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *