Суд відкрив провадження у справі за позовом АТ «Укрзалізниця» до Національної служби посередництва і примирення

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом АТ «Укрзалізниця» до Національної служби посередництва і примирення. Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Зазначається, що серед вимог позову — скасувати розпорядження НСПП від 15 березня 2021, яким було зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України та АТ «Укрзалізниця» щодо порушень галузевої угоди, зокрема, в питаннях:

    збільшення заробітної плати залізничників;

    скасування режиму неповного робочого тижня;

    підвищення добових витрат на відрядження.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову. В суді нагадали, що в межах заяви про забезпечення позову, позивач просив суд  зупинити дію оскаржуваного розпорядження. При розгляді вказаної заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість та відсутність підстав для її задоволення.

Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи за контрагентами, аналізуйте правові позиції та судові рішення з понад 90 млн. Формуйте власну сильну позицію із системою аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримайте тестовий доступ за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *