Судові повістки вже в «Дії»: Державна судова адміністрація

28 грудня 2021 року розпочато надсилання повідомлень про дату та час проведення судових засідань, в яких стороною по справі є користувач мобільного застосунку «Дія». Відповідне повідомлення з’явилось на сайті ДСА.

«Сервіс впроваджено фахівцями Державного підприємства «Центр судових сервісів», що належить до сфери управління ДСА України та є адміністратором підсистем ЄСІТС: «Електронний суд», «Електронний кабінет» та відеоконференцзвязку. Надсилання повідомлень про судові засідання є першою з судових послуг, що надаватимуться через мобільний застосунок «Дія», — розповів т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков.

Зазначається, що на сьогодні користувач мобільного застосунку «Дія», як учасник судового процесу, вже отримує повідомлення з інформацією про назву та адресу суду, номер зали судового засідання, єдиний унікальний номер справи, суть спору та сторони у справі.

«Для того щоб  налаштувати push-сповіщення у застосунку «Дія» увімкніть опцію «дозволити сповіщення». І все. Ви не пропустите жодного повідомлення про судові засідання з вашою участю», — йдеться в повідомленні.

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.