Суди запрошують на роботу працівників апарату без конкурсу

Суди запрошують на роботу працівників апарату без конкурсу

У зв’язку з воєнним станом та кадровою проблемою, судди почали запрошувати на роботу працівників апарату без конкурсу. Зокрема таке оголошення розмістив Обухівський Районний Суд

Наразі, у зв’язку із новелами законодавства юристи без проходження будь-якого конкурсу можуть зайняти вакантні посади державної служби:

  • секретар судового засідання (2 безстрокові, 2 строкові),
  • головний спеціаліст.

Законом України «Про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення керованості державою в умовах воєнного стану» передбачено можливість в період дії воєнного стану призначення на посади державної служби без конкурсного відбору на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

При цьому не передбачено:

  • проведення конкурсних процедур,
  • подання сертифікатів про володіння державною мовою,
  • здійснення спецперевірок тощо.

Відповідні процедури проводитимуться по завершенню воєнного стану. Кваліфікаційні вимоги до посад, зокрема щодо наявності вищої юридичної освіти, залишаються без змін.

Більш детальну інформацію про умови (посадові обов’язки, умови оплати праці та строковість призначення на посаду) кандидат може дізнатись за телефоном 5-12-58 або 096 154 55 80.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.