Терміни зберігання документів у сфері держреєстрації актів цивільного стану встановив Мінюст

Перелік документів, що створюються у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, з термінами їх зберігання затверджений наказом Мінюсту від 30.12.2013 р. № 2804/5.

Перелік документів, які створюються у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, з вказівкою термінів їх зберігання (далі – Перелік документів) визначає терміни зберігання документів, що створюються у сфері держреєстрації актів цивільного стану відділами державної реєстрації актів цивільного стану головних управлінь юстиції Мінюсту в АРК, в областях, містах Києві і Севастополі, відділами держреєстрації актів цивільного стану районних, районних в містах, міських (міст обласного значення), міжрайонних управлінь юстиції.

Терміни зберігання документів встановлюються незалежно від виду матеріального носія інформації (паперовий, електронний), і є обов’язковими для усіх відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Перелік документів включає документи відносно державної реєстрації актів цивільного стану і видачі відповідних посвідчень і внесення змін до актових записів цивільного стану, їх відновлення і анулювання; обліку свідчень про державну реєстрацію актів цивільного стану і тому подібне

Терміни зберігання документів, визначені в Переліку документів, є мінімальними, їх не можна скорочувати. Види документів в Переліку документів розміщені в логічній послідовності по мірі їх значущості, а також питань, які в них відбиваються.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *