Теробороні дозволили мати артилерійське озброєння, – Кабмін

Теробороні дозволили мати артилерійське озброєння, – Кабмін

5 квітня Кабінет Міністрів України вніс змін до власної постанови  від 29 грудня 2021 року № 1448. Цим уряд дозволив територіальній обороні мати різне артилерійське озброєння. У назві та пункті 1 Постанови слова “особистої мисливської зброї та набоїв до неї” замінили словами “особистої мисливської зброї, стрілецької зброї, інших видів озброєння та боєприпасів до них”.

Порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв доповнено новими абзацами:

  • стрілецька зброя  — вогнепальна, пневматична ствольна зброя для стрільби кулями або іншими видами патронів;
  • інші види озброєння — артилерійське озброєння, ракетні системи (комплекси), керовані (некеровані) ракети та їх складові частини, комплекси (установки) для їх запуску та складові частини до них, засоби керування зброєю (вогнем), системи дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, гранатомети, вогнемети, міни, гранати.

Під час перенесення або перевезення особиста зброя можуть бути у зарядженому стані та поза спеціальним чохлом, кейсом, футляром тощо. Але виключно під час виконання завдань територіальної оборони, – зазначається в Постанові Кабміну.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.