Тетяна Сліпачук повертається в Sayenko Kharenko

Тетяна Сліпачук повертається в Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko повідомляють, що Тетяна Сліпачук, одна з провідних експертів у сфері міжнародного арбітражу в Україні, вирішила відновити юридичну кар’єру і повернутись у фірму як спеціальний радник.

У своїй новій ролі Тетяна сфокусується на стратегічному розвитку практики вирішення спорів Sayenko Kharenko. Зокрема, Тетяна зосередиться на сферах міжнародного арбітражу, транскордонних спорів, мультиюрисдикційних розслідувань та розглядів, продовжуючи свою діяльність як арбітр та експерт.

Раніше Тетяна Сліпачук очолювала практику міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko. Під її керівництвом фірма представляла Україну в найбільш складних і резонансних процесах в історії країни. Зокрема, у справі «Літтоп Ентерпрайзес Лімітед, Бріджмонт Венчерз Лімітед та Бордо Менеджмент Лімітед проти України», в якій Україна здобула перемогу і заощадила понад 6 мільярдів доларів США для державного бюджету.

«Я дуже радий, що Тетяна повертається до нас, отримавши безцінний досвід роботи в ролі високопоставленого державного діяча. Повернення Тетяни дасть нам змогу пропонувати сервіс ще більш високого рівня нашим клієнтам, які часто звертаються за послугами стратегічного консалтингу та управління проєктами, а не просто за юридичною консультацією», – коментує CEO Sayenko Kharenko Назар Чернявський.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *