Тіньової економіки не буде, — Володимир Зеленський

Тіньової економіки не буде, — Володимир Зеленський

Джерело: www.president.gov.ua

Володимир Зеленський у вечірному зверненні до українців зазначив, що не можемо собі дозволити тіньову частину економіки. Президент України розповів про нараду з урядом щодо економічних питань:

  • буде розроблена система грантів для державної підтримки малого бізнесу;
  • національної оборони і безпеки – нового пріоритету української економіки, сектор безпеки має стати зовсім іншим, ніж був всі ці роки;
  • промислового відновлення та залучення інвестицій у державу – залучення нових технологій та створення “індустріальних парків”.

Пряма мова Президента:

«Зараз в Україні багато дискусій про те, якою має бути економічна політика держави і в час війни, і тоді, коли повернемо мир. Хочу підкреслити одну деталь. Фундаментальну. Ми вже маємо звикати до того, що в суспільстві можуть бути тільки дві частини: ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто працює так, щоб забезпечити цей захист. І це не питання тієї чи іншої економічної доктрини, це не питання тієї чи іншої політичної позиції. Ми просто не можемо собі дозволити, щоб у країні залишалася тіньова частина економічного життя. Якщо ми говоримо про нормальне, стабільне й міцне життя суспільства, роботу держави, про нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить. Отже, це офіційна зайнятість. Це сплата податків. Це максимальне розширення економічних можливостей у нашій країні на легальному ґрунті. І це повна модернізація державних інституцій».

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *