Торговля, предпринимательство. Незаконная проверка налоговыми органами (Скарга)

Адреса:
Телефон:

Скарга на неправомірні дії

« »___________ року в приміщення _____________, яке розташоване за адресою: ________________, зайшло двоє осіб Державної податкової інспекції __________________: державний податковий ревізор-інспектор _______________, службове посвідчення ____________, видане__________, і державний податковий ревізор-інспектор________________, службове посвідчення_________, видане _________.

Співробітники Державної податкової служби повідомили мене, що прийшли на підприємство (в офіс ) щодо проведення планової виїзної перевірки, мета якої являється _____________________________________________________________________________

(мета перевірки: виявлення порушень податкового законодавства тощо),надали для ознайомлення свої службові посвідчення та направлення на проведення виїзної планової перевірки.

Відповідно до п. 4 ст. 77 Податкового кодексу України у разі проведення документальної планової перевірки керівником органу державної податкової служби приймається рішення, яке оформлюється наказом.

Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Однак, на мою адресу вищевказаних повідомлення та наказу не надходило, чим самим органи податкової інспекції порушили вимоги чинного законодавства.

Крім того, в направленні був вказаний такий вид перевірки, як документальна планова, а згідно з ч. 2 п. 2 ст. 77 Податкового кодексу України періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім – не частіше ніж раз на два календарних роки, високим – не частіше одного разу на календарний рік.

Але ж остання перевірка проводилася з ______ по ______року, тобто в порушення приписів ч. 2 п. 2 ст.77 Податкового кодексу України податкові інспектори намагались провести другу перевірку за календарний рік.

Інспекторам було запропоновано вручити під розписку направлення на перевірку, однак вони відмовились вручати направлення, ні чим не мотивуючи свою відмову, чим самим порушили вимоги п.1 ст.81 Податкового кодексу України, де зазначено, що непред’явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред’явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб органу державної податкової служби до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.

Враховуючи вищевикладене, прийнявши до уваги багаточисленні порушення вимог чинного податкового законодавства зі сторони інспекторів ДПІ.

П Р О Ш У

 

 

   1. Прийняти до розглядускаргу і провести ретельну перевірку фактів, викладених в неї.
   2. Провести перевірку з приводу законності дій перевіряючих на предмет наявності законних підстав для проведення вищевказаної перевірки.
   3. У разі встановлення в діях працівників податкової служби порушень норм законодавства, просимо притягнути їх до встановленої чинним законодавством відповідальності.
   4. Вжити заходів щодо недопущення порушень законодавства при перевірках в майбутньому.

 

19 сентября 2013 _________

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.