Три з чотирьох членів ВРП підтвердили можливість обіймати свої посади

Три з чотирьох членів ВРП підтвердили можливість обіймати свої посади

Сьогодні, 7 травня 2022 року, Етична рада, оголосила результати співбесід з членами Вищої ради правосуддя (ВРП).

Нагадаємо, що 4 травня ц.р. ЕР провела співбесіди з Віктором Грищуком (виконувач обов’язків голови ВРП), Оксаною Блажівською та Віталієм Саліховим. А 6 травня ц.р. відбулася співбесіда з Інною Плахтій.

Після обговорення та голосування Етична рада вирішила, що критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття своєї посади відповідають:

  • Оксана Блажівська
  • Інна Плахтій
  • Віталій Саліхов

Не відповідає критеріям

Віктор Грищук визнаний таким, що не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП.

До з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, що його обрав на посаду члена ВРП, внесена рекомендація про звільнення пана Грищука з посади з підстав визначених пунктом 3.5 частини 1 статті 24 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Від сьогодні Віктор Грищук відсторонений від посади члена ВРП, а його повноваження зупинені до ухвалення рішення органом що його обрав.

Нагадаємо, Етична рада внесла зміни до свого регламенту, які будуть діяти на період воєнного стану в Україні. Зокрема, за цими правилами відбуваються співбесіди з членами ВРП.

 

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.